JanArt director a frontman studia Eternia. Grafickému designu se naplno věnuje přes čtvrt století. Svůj profesní život kromě působení v českém prostředí obohatil i mnohaletou prací v Austálii. Miluje logiku a funkčnost designu.
EvaEva je pečlivá a spolehlivá grafička a retušérka. Přes dvacet let zkušeností, cit pro detail a nadšení pro nové věci jí nejsou cizí. Se svými zkušenostmi a skvělými komunikačnimi schopnostmi je velkým přínosem pro Eternii.
VojtaSeniorní grafický designér a páteřní grafik studia. Vojta má více než dvě dekády zkušeností s grafikou. Velmi dobře komunikuje s klinety a co řekne to prostě platí. Jeho doménou jsou silné vizuály, brandmaking a pečlivost i v malých detailech.
KatkaNejnovější přírůstek studia. Naše junior grafička sbírá zkušenosti uctyhodným tempem. Vážíme si jejího pracovního nasazení a odhodlání jít správným směrem v jeji zvolené kariérní cestě.
MonikaProfesionální projektový manager, systémový analytik a backend studia dohlíží na hladký běh studia. Monika má bohaté zkušenosti s médii v České republice. Je spolehlivý profesionál každým coulem.