Jan RihakArt director studia a senior graphic designer Honza má bohaté zkušenosti s designem nejen z České republiky, ale i z Austrálie, kde více než 10 let pracoval. Je držitelem Advanced Diploma of Graphic Design ze School of Visual Arts v Sydney.
MartinaMartina je náš spolehlivý Traffic manager. Se svými zkušenostmi produkční z tiskáren Amos a Europrint z minulých let se s velkou péčí stará o všechny zakázky Eternie.
VojtaDesignér a DTP operátor Vojta má více než desetileté zkušenosti s grafikou. Před prací v Eternii vystudoval polygrafickou školu a pracoval v několika grafických studiích.
MonikaProjektová manažerka Monika dříve pracovala na postu Senior media planner pro Universal McCann a má bohaté zkušenosti s médii v ČR. V současné době dohlíží na hladký běh studia.
NelaNová junior grafička našeho studia. Malé zkušenosti kompenzuje velkou snahou se znatelným progresem.
JanaExternistka. Grafická designérka, Jana, má extenzivní zkušenosti s designem a produkcí. Dříve pracovala jako kreativní ředitelka a art director velkého studia.
JirkaProgramátor a kodér Jirka studoval na Vysoké škole manažerské informatiky a ekonomiky a od roku 2011 spolupracuje se studiem Eternia externě. Je klíčovou součástí všech webových zakázek.
TomasWeb developer, web analytik a student Tomáš se tvorbě webů a webových aplikací věnuje od svých 14 let. Je nezbytným členem při vývoji komplexních aplikací a aplikací na míru klienta.
JakubKodér a zároveň posledni rozšíření webového týmu Query. Vysokou spolehlivost kombinuje s širokým záběrem kodérských dovedností.