Grafický design

Graficky jsme schopni téměř úplně všeho. Zaměřujeme se především na korporátní identitu, tiskový design a webdesign. Rádi Vám připravíme grafické návrhy nebo náhledy. K našim designům jsme samozřejmě schopni celou zakázku plně zrealizovat - tisk, programování, umístění, dodání, prostě co bude třeba.

Logo

Design logotypů je naší specialitou. Dobré logo je nejdůležitějším základním kamenem Vaší grafické identity. K logotypu Vám rádi doporučíme vhodné doprovodné barvy nebo vytvoříme logo manuál. Pokud už logo máte a uvažujete o jeho redesignu, rádi Vám pomůžeme, vždyť právě proto jsme tu.

Korporátní identity

K logu vytvoříme komplexní grafický styl prolínající se všemi korporátními předměty (vizitka, hlavičkový dopisní papír, komplimentky, obálky, složky, bloky, emailový podpis, CD/DVD design, atd.)

Konference a semináře

Jsme schopni zajistit vhodný design pro všechny tiskoviny potřebné pro konference, jednání a meetingy. Dokážeme vytvořit vhodné logo a k němu i odpovídající grafický styl aplikovatelný na složky, brožury, letáky, inzeráty, pozvánky a veškeré reklamní předměty.

Katalogy

Máme bohaté zkušenosti s menšími i objemnějšími katalogy pro všemožná odvětví a rádi navrhneme design tak, aby optimálně zobrazoval Vaše produkty a aby se čtenáři v katalogu neztratili.

Firemní časopisy

Rádi pro Vás budeme připravovat pravidelné publikace jako magazíny, interní časopisy nebo noviny. Nevidíme v tom háček.

Weby

Podle Vašich potřeb a představ připravíme webstránky, které ponesou styl Vaší firemní identity. Jsme schopni naprogramovat jednoduché firemní webové prezentace nebo i složitější a obsáhlejší weby s databázemi nebo online prodejem. Pro webstránky nabízíme optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a napojení na statistické servery (Google Analytics, Toplist).

Publikace

Design brožury, knihy, ročenky, prospektu a dalších vícestránkových materiálů je samozřejmostí. Dokážeme vdechnout život i nudným publikacím. I my chceme být pyšní na náš výtvor!

Plakáty a letáky

Design a tisk plakátů nebo letáků je náš každodenní chléb. Rozumíme barvám, písmům a práci s prostorem. Rádi Vám vytvoříme něco, co zaujme oko čtenáře nebo třeba kolemjdoucího.

Reklamní předměty

Standartní ale i nestandartní korporátní nebo dárkové předměty jsou pro nás hračkou. Pro Vaši firmu, konferenci, nebo prostě jen jako dárek, rádi nabídneme tašky, propisky, trička, USB flash disky, kalendář, hrnky, deštníky, hračky a pod. - všechno s možností potisku.

Newslettery

Nesprávným rozesláním se mnoho emailových newsletterů s aktuálními informacemi nikdy nedostane k potenciálním zákazníkům. Tím, že nesplňují podmínky pro doručení, jsou často zachyceny spamovými filtry emailových serverů. My nabízíme profesionální řešení s podporou databáze emailových adres, emailových kampaní a statistik úspěšnosti.

Fotostudio

Máme k dispozici profesionální fotografické studio pro produktovou fotografii. Toto je obrovská výhoda především pro produkty do katalogů. Můžeme fotit mravence i slony v našich nebo Vašich prostorách (no, slony u nás radši ne).